Vážení zákazníci.

Téměř všechno, co u nás najdete, tvoříme na zakázku, proto u nás nelze zasílat zboží  na dobírku. Zboží vám doručíme po platbě předem na náš účet cca do týdne od objednání. Číslo účtu se zobrazí na vaší objednávce. Platba je u nás možná výhradně bezhotovostním převodem, tj z účtu na účet. Děkujeme za pochopení.

Keramika a ostatní zboží zasíláme Českou poštou doporučený balík  –  100,- Kč

Šperky zasíláme Českou poštou doporučené psaní  –  59,- Kč

Při objednávce si prosím zaškrtněte dopravu, která se týká vaší objednávky. Děkujeme! 🙂

 

Vzhledem k tomu, že se našeho eshopu při bezhotovostním převodu platby netýká Elektronická evidence tržeb (EET), tak u nás na pobočce nelze platit v hotovosti ani platební kartou!

 

 

Způsob převzetí zboží od dopravce:

Kupující je povinen dodané zboží a připojené doklady bezprostředně po jejich převzetí prohlédnout a zkontrolovat neporušenost obalu.

Pokud příjemce zjistí zjevné vady (napříkad poškozený obal zásilky), oznámí tuto skutečnost bez odkladu přepravci, tj. České poště, který je povinen sepsat na místě zápis o škodě. Tento zápis je nezbytný k vyřízení reklamace!

Zákazník má právo neúplnou nebo poškozenou zásilku nepřebrat, v tomto případě je nutné sepsat s dopravcem (Českou poštou) zápis o škodě a zároveň ihned kontaktovat odesílatele (internetový obchod) telefonicky na nebo e-mailem. Pokud doporučené kroky spotřebitel při dodání vadné zásilky učiní, výrazně tak přispěje k rychlému řešení reklamace dodaného zboží a jeho nového dodání.

Pokud není tento postup dodržen, není možné poškozené nebo chybějící zboží nahradit.

 

Doporučený postup při poškozeném obsahu převzaté zásilky:

Pokud zásilka nevykazuje známky poškození a je adresátem potvrzen přebírací protokol dopravci, stává se zásilka vlastnictvím kupujícího. Po převzetí zásilky je další reklamace ohledně poškození zásilky řešena mezi kupujícím s dopravcem.

 

Doporučený postup při poškození obsahu převzaté zásilky je dle  dopravce následující:

Doprava Českou poštou:

Kupující je povinen bez odkladu překontrolovat obsah zásilky. V případě poškození zboží během přepravy je nutné uplatnit reklamaci na kterékoliv pobočce České pošty ve lhůtě do 2 pracovních dnů od převzetí předložením zásilky ve stavu, v jakém byla dodána. Česká pošta nepřijme reklamaci, pokud byla reklamovaná závada patrná už při dodání. Je důležité zachovat zásilku v původním stavu včetně obalů a výplní.

Vzhledem k charakteru nabízeného zboží (porcelán, skleněné doplňky apod) doporučujeme otevřít zásilku bezprostředně po převzetí a překontrolovat, zda není zboží poškozeno i pokud obal poškozen není. Pokud zásilka při dodání jeví známky poškození, odmítněte ji převzít! Protokol o převzetí zboží nikdy nepodepisujte aniž zboží u poškozené zásilky zkontrolujete!